Територія патріотки своєї Країни

Україна починається з тебе


Та, що іде по життю з посмішкою
У колонках: Інструментал

Спогади із снів

Сьогодні мені наснився ти. Давно вже не снився, навіть враховуючи те, що я взагалі рідко бачу сни (чи рідко їх запам"ятовую). Зовсім такий, як у житті: веселий, безтурботний, такий собі енерджайзер:)

Я змирилася з тим, що нам не судилося бути разом, дотримала своєї обіцянки і відпустила тебе. Вже не шукаю "випадкових" зустрічей, не шукаю в натовпі на вулиці твоє обличчя. Вже відійшло, відболіло... Але чому, прокинувшись після сьогоднішнього сну, продовжую думати про тебе? І думаю з якимось дивним відчуттям, для опису якого навіть слів не можу знайти. 

Мабуть, почуття не минають безслідно, якщо вони були справжні. Вони перероджуються в якісь інші. Пристрасть вщухає, божевілля минає, але не можеш байдуже відреагувати, коли зустрінеш або хтось нагадає про того, заради кого колись так нестримно билося серце.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2

Рекомендував цей запис

сни - це сильна штука. Я часто після таких от снів, весь день ходжу спантеличена... Якшо ми викидаємо людину із своїх думок, то аж ніяк не можемо спекатись її у своїй підсвідомості, бо підсвідомо ми цього й не хочемо... а сни - це єдиний спосіб бути відвертим з самим собою.

ех... так, єдиний спосіб... дякую за рекомендацію, сонце

 статистика блогу

Flag Counter


Мои фотоальбомы


gold.gif

Мой личный блог оценили в
20650 долларов
А сколько стоит твой?


Я це слухаю


Интересы
журналістика, інтернет, малювання портретів, позитивне мислення, поїздки мальовничими і незнайомими мені раніше куточками України, психологія, РОК-МУЗИКА (особливо український рок), сучасна українська література, творчі цікаві люди, трансерфінг, фотографія, фотошоп

Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки
ОБОЗ.ua