Територія патріотки своєї Країни

Україна починається з тебе


Та, що іде по життю з посмішкою

Меткисамотність

Наодинці у натовпі

Вчора познайомилася на морі з одним хлопцем, відпочивальником з Москви. Я не є прибічницею мимолітних знайомств і курортних романів. Та це і не є роман, просто спілкування. Тим більше, що він простий і відвертий, в ньому немає пихатості і зверхності, притаманної москвичам. Але цей хлопець хоче проводити зі мною ледь не весь день. А мене це обтяжує. Я люблю побути на самоті, навіть знаходячись у людному місці. Просто почитати книжку, чи дивитися на море, чи просто засмагати і про щось собі думати. Але НАОДИНЦІ, щоб ніхто не порушував хід моїх думок.

І з цього моменту я зрозуміла, що просто ще не готова прийняти іншу людину в своє життя. Ось така парадоксальна виходить ситуація: є бажання бути поруч з однією людиною, кохати , піклуватися і отримувати те саме у відповідь, але з іншого боку ні в якій компанії я не почуваюся краще, ніж в компанії себе самої. А може, є просто люди, які народжені, щоб іти життям поодинці і я одна з них?

Поживемо - побачимо. Одне лиш вкотре змушує переконатися в своїй істинності: все трапляється тоді, коли для цього настає час. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 7

сейчас читаю книгу К. Хорни "Неврозы человечества нашего времени". Скачай и почитай. Я там во многих вещах себя увидела..только теперь не понимаю, чем это все вызвано. И у тебя сейчас - согласись, это проблема все-таки. учитывая, что ты все еще не хочешь ( а не не можешь) забыть своего бывшего.
спасибо, почитаю. А я как раз дочитала предыдущую книгу и думала, что бы начать читать сейчас?
А курортний роман - річ гарна... Якщо ти ще не звязаний сімейними узами..
Нуу, я не бачу сенсу заводити роман, якщо наперед відомо, що через тиждень все закінчиться
В цьому відношенні у жінок і чоловіків переважно протилежні погляди :)
таки да, протилежні :)
просто ще не прийшов час

 статистика блогу

Flag Counter


Мои фотоальбомы


gold.gif

Мой личный блог оценили в
20650 долларов
А сколько стоит твой?


Я це слухаю


Интересы
журналістика, інтернет, малювання портретів, позитивне мислення, поїздки мальовничими і незнайомими мені раніше куточками України, психологія, РОК-МУЗИКА (особливо український рок), сучасна українська література, творчі цікаві люди, трансерфінг, фотографія, фотошоп

Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки
ОБОЗ.ua