Територія патріотки своєї Країни

Україна починається з тебе


Та, що іде по життю з посмішкою

Нема слів!

Ні, ну, може. я утопістка й ідеалістка, але не можу я звикнути до розгільдяйства в такій кількості. в якій воно є навкруги!

Та, схоже, правий був strashilo, коли в одному з моїх попередніх записів коментом відповів, що у нас завжди все робитиметься через місце, на якому сидять.

На початку тижня записалася до стоматолога на сьогодні на сьому вечора. Вже кілька років ходжу лікувати зуби в обласну стоматологію. Правда, записуватися туди слід заздалегідь, бо пацієнтів вистачає. Та це не страшно, якщо біль не невгамовний, можна і почекати. Ціни на лікування тут досить конкурентоспроможні при тому, що більшість лікарів - з прямими руками, які ростуть звідки треба.

Але! Сьогодні о четвертій перетелефонувала до того ж стоматолога, щоб дізнатися, чи все залишається в силі і чи приходити мені на призначену годину. У відповідь пролунало: "Так-так, все залишається, як було". Попрощалася до вечора і поклала слухавку.

Прийшла на призначену годину. Заходжу до кабінету. Медсестра питає: "Ви до кого?" Називаю прізвище лікаря, до якого була записана. Вона: "А його вже нема. Він в шість відпросився в головного лікаря і пішов". WTF?!?! Ну да, День Валентина сьогодні, але ж його не за дві години до мого приходу запровадили?! Якщо не хотів приймати пацієнтів допізна, то і  не треба було їх записувати. Зрештою, я ж дзвонила сьогодні до того, як прийти, можна було і тоді сказати. я теж жива людина, зрозуміла б. Але якого милого я їхала через півміста цією слякоттю і сніговодяною кашею? Щоб почути, що він відпросився?

Але це ще не все. Попросила медсестру, щоб вона направила мене на лікування до якогось іншого лікаря, який зараз вільний. У відповідь отримала: "А вже нікого вільного нема". А прямісінько поруч із нею сидять ще 2 лікаря і... граються з телефонами. Поліклініка працює до 20.30, отже, до кінця другої зміни ще півтори години. А лікарі, замість зайнятися своїми прямими обов"язками, "втикають" у телефони. Як це назвати? Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 157 Стр.  1  2 

Не врачи, а прям титушки какие-то!

Не пощастило, якась совкова поліклініка... А безпосередньо до тих лікарів звернутись не було можливості?

зважаючи на їхню "зацікавленість" у роботі, не було бажання
Рекомендував цей запис

Совковий сервіс - це ганьба!

Дурик, раньше такого не было
Нічого не знаю... Це описаний сервіс-совок не виправдовує!
точно. В мене перша думка, яка промайнула, коли я звідти виходила - совок. Але ж тим лікарям десь 33-36 років, і більшу частину свого життя вони жили не при совку. Чи це генетично передається?
А сколько Вам лет, что Вы так уверенно с "совком" сравниваете? Мне, уверен, намного больше, но вот я че-то не припомню такого хамства в советских поликлиниках
Так справа не влюдях, а в системі. Система - совкова. В нормальній ринковій системі людина зацікавлена поважати клієнта, адже це її репутація і заробіток. В совковій системі нема репутації, а заробіток - ставка, що не залежить ані від якості, а не від кількості роботи, а лише від галочок в журналах. Впевнений, ті ж самі люди за нормальної організації праці і мотивації могли б працювати більш відповідально. Але совок є совок!

Все-таки Ви бачите правду і намагаєтесь бути об*єктивною.

Все-таки Ви визнали, що лікарі більшу частину свого життя жили - не при совку. Ви вказали їхній вік, і самі здивувались, а чому так відбулося? Вони ж - наші (ваші), -  несовкові, незалежні та абсолютно - свідомі українці. І тут Ви намагаєтесь вхопитися  (як потопаючий) за останню соломинку.  За генетичне наслідування. )))))))))  

Я теж більшу частину свого життя прожив - не при совку.


Стр.  1  2 
 статистика блогу

Flag Counter


Мои фотоальбомы


gold.gif

Мой личный блог оценили в
20650 долларов
А сколько стоит твой?


Я це слухаю


Интересы
журналістика, інтернет, малювання портретів, позитивне мислення, поїздки мальовничими і незнайомими мені раніше куточками України, психологія, РОК-МУЗИКА (особливо український рок), сучасна українська література, творчі цікаві люди, трансерфінг, фотографія, фотошоп

Календарь
Декабрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Метки
ОБОЗ.ua